دیدار صمیمانه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی با اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه

hamidreza ariannezhad

1396-9-12


به گزارش روابط عمومی معاونت درمان در اين نشست ضمن ديدار صميمانه اعضاي محترم بسيج جامعه پزشكي با دكتر علی بهادر سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی ،خط مشی و اهداف این واحد دانشگاهی توسط مدیر کانون به اطلاع ایشان رسانده و از رهنمود های این استاد گرانقدر برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف کانون استفاده گردید.

در ابتدای این نشست دکتر علی بهادر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ضمن  اشاره به حديثي از حضرت امام رضا (ع) به موضوع محبت به مردم اشاره و بيان فرمودند كه ائمه ما حتي در فشارهاي زياد اجتماعي از صحبت با مردم و عمل به احكام شرعي غافل نمي ماندند. ايشان در ادامه خاطر نشان کردند ما بايد به واسطه عمل مان تفكر بسيجي را اشاعه دهیم و لازمه اين مهم عدم توجه به دنيا طلبي و خالص بودن در انجام امور و نگاه به عقيده شرعي و ديني مي باشد.

سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشكي در ادامه افزودند : كار بسيجي بايد اضافه بر كارهاي روزمره باشد و همه ما در پيشگاه خدواند متعال و مردم تحت نظارت هستيم و ما بايد تلاش كنيم ضمن برنامه ريزي در امور در اين زمينه الگو باشيم.

دكترسيد ابوالفضل  هاشمي اصل مدير كانون بسيج جامعه پزشكي دانشگاه در خصوص این نشست افزود : در اين ديدار كه به مناسبت هفته بسيج و تقبل مسوليت خطير دانشگاه توسط جناب اقاي دكتر بهادر اتفاق افتاد ، كليه اعضا ضمن تبريك به ايشان از آمادگي كانون بسيج در حمايت از برنامه هاي  ايشان و در راستاي ارتقا سلامت استان خبر دادند.  


 


نشانی ما :  darman.sums.ac.ir

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

شیراز - خیابان زند - ساختمان مرکزی علوم
پزشکی شیراز- طبقه پنجم - معاونت درمان

تلفن : 32122719-071
دورنگار:32122220-071

پست الکترونیک : Darman@sums.ac.ir 

وب سایت سایر معاونت ها
معاونت آموزشی
معاونت بهداشتی
معاونت توسعه و مدیریت منابع
معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه
معاونت فرهنگی و دانشجویی
معاونت بین المللهمه حقوق این وب سایت متعلق است به:

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكی شيراز
 استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است.