دیدار معاون درمان دانشگاه‌ علوم پزشکی شیراز با دکتر توماس رامپ مدیر کلینیک طب مکمل و جایگزین هسن آلمان

hamidreza ariannezhad

1396-12-9


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز میزبان آقای دکتر توماس رامپ مدیر کلینیک طب مکمل و جایگزین شهر هِسن آلمان بود، در این دیدار که آقای دکتر فرهاد شفیعی سرپرست مدیریت طب سنتی و مکمل دانشگاه به همراه آقای دکتر مهدی پاسالار متخصص طب سنتی حضور داشتند، دکتر عبدالخالق کشاورزی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز توانمندی های دانشگاه در حوزه درمان های نوین و بهره مندی از پتانسیل طب سنتی ایران را تشریح نمودند.

 ایشان در ادامه افزودند‌: دانشگاه علوم پزشکی شیراز با داشتن بیش از 70 مرکز درمانی بصورت گسترده در اقصی نقاط فارس به ارائه خدمات درمانی به مراجعین می پردازد.معاون درمان دانشگاه از سابقه و پیشینه طب ایرانی و ویژگی آن نکاتی بیان داشته و اعلام آمادگی نمودند که دانشگاه علوم پزشکی شیراز  در راستای تقویت علمی جایگاه طب سنتی و تبادل تجربیات با مرکز پزشکی هسن آلمان در زمینه طب سنتی و مکمل همکاری نماید.


در ادامه دکتر رامپ از بیمارستان سوانح و سوختگی امیرالمومنین بازدید و در خصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری در زمینه درمان زخم های سوختگی و دیابتی اعلام آمادگی نمودند.

در این دیدار، آقای دکتر رامپ ضمن ابراز خورسندی از دیدار با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار داشتند که کشور ایران دارای منابع غنی در حوزه طب ایرانی می باشد و آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه تبادلات علمی در حوزه طب مکمل اعلام نمودند.

لازم به ذکر است آقای دکتر رامپ به دعوت معاونت امور بین الملل دانشگاه به شیراز سفر نموده است و در طی دیدار خود از دانشگاه ، سخنرانی هایی در حوزه طب سنتی برای علاقمندان داشته است.


 


نشانی ما :  darman.sums.ac.ir

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

شیراز - خیابان زند - ساختمان مرکزی علوم
پزشکی شیراز- طبقه پنجم - معاونت درمان

تلفن : 32122719-071
دورنگار:32122220-071

پست الکترونیک : Darman@sums.ac.ir 

وب سایت سایر معاونت ها
معاونت آموزشی
معاونت بهداشتی
معاونت توسعه و مدیریت منابع
معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه
معاونت فرهنگی و دانشجویی
معاونت بین المللهمه حقوق این وب سایت متعلق است به:

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكی شيراز
 استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است.