برگزاری کارگاه آموزشی مراقبت های تنفسی غیر تهاجمی در بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) کازرون

hamidreza ariannezhad

1396-12-20


به گزارش روابط عمومی معاونت درمان،کارگاه آموزشی مراقبت های تنفسی غیر تهاجمی در بیمارستان  حضرت ولی عصر (عج) شهرستان کازرون برگزار گردید.

دکتر سید ابوالفضل هاشمی  مدیردرمان دانشگاه در ابتدای این نشست افزود :با توجه به لزوم به روز بودن اطلاعات در حیطه های مختلف درمان و بخصوص بخش های مراقبت ویژه بر آن شدیم که برگزاری کارگاه ها را از صورت متمرکز در مرکز استان به صورت محیطی در هر قطب و با حضور اساتید گروه مربوطه و با پوشش بیمارستان های قطب برگزار نمائیم.

دکتر حمیدرضا پارسا رئیس اداره سلامت کودکان و نوزادان نیز در خصوص برگزاری این نشست افزود: در این کارگاه آخرین روش های حمایت تنفسی نوزادان با تمرکز بر حمایت تنفسی نوزادان نارس آموزش داده شده و همکاران محترم به صورت عملی با این روش آشنا شدند.امید است در آینده با استفاده از این تجهیزات و روش های علمی جدید، کمک شایانی به بهبود شرایط خدمات نوزادان و مرگ و میر نوزادان حاصل شود.

شایان ذکر است این نشست با حضور مدرسین آقایان دکتر سید مستجاب رضوی فوق تخصص نوزادان وعضو هیئت علمی دانشگاه،دکترحمید پارسا متخصص اطفال و رئیس اداره سلامت کودکان و نوزادان دانشگاه و خانم ها آتیلا ارمی و زهرا اسکندری کارشناسان اداره سلامت کودکان و نوزادان و همکاران ارائه دهنده خدمت از بیمارستان کازرون و فیروزآباد تشکیل شد.


 


نشانی ما :  darman.sums.ac.ir

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

شیراز - خیابان زند - ساختمان مرکزی علوم
پزشکی شیراز- طبقه پنجم - معاونت درمان

تلفن : 32122719-071
دورنگار:32122220-071

پست الکترونیک : Darman@sums.ac.ir 

وب سایت سایر معاونت ها
معاونت آموزشی
معاونت بهداشتی
معاونت توسعه و مدیریت منابع
معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه
معاونت فرهنگی و دانشجویی
معاونت بین المللهمه حقوق این وب سایت متعلق است به:

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكی شيراز
 استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است.