دیدار مردمی معاون درمان دانشگاه در فیروزآباد با هدف پیگیری مسایل درمانی/ حضور تیم نظارتی مدیران ارشد معاونت درمان در بیمارستان حضرت قائم(عج)

hamidreza ariannezhad

1397-7-17


دکتر «عبدالخالق کشاورزی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سفر به فیروزآباد، با مردم این شهرستان دیدار کرده و مسایل آنان را در حوزه درمان پیگیری کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از ابتدای صبح امروز، شانزدهم مهر، تیمی از مدیران ارشد معاونت درمان دانشگاه، در بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد حضور یافته و بر بخش های تحت مدیریتی خود از نزدیک نظارت کردند.

دکتر «فرشاد فلاحتی» مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی، دکتر «علیرضا منصوری» رئیس اداره هماهنگی امور بیمه، تعرفه و استاندارد معاونت درمان، «محبوبه ظریفکارفرد» مدیر خدمات پرستاری دانشگاه، دکتر «فرهاد شفیعی» مدیر پایش عملکرد روسا و مدیران بیمارستان ها، دکتر «قاسم ایزدی» مدیر نظارت، اعتباربخشی و صدور پروانه ها و مهندس «علیرضا مهرابی» مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه، در این بازدیدهای چند ساعته، ۱۲بخش درمانی و واحدهای اداری این بیمارستان ۱۵۰ تخت خوابه را بررسی کرده و از نزدیک با فرآیندهای درمانی آشنا شدند.

دکتر «عبدالخالق کشاورزی» معاون درمان دانشگاه نیز با حضور در بخش های مختلف بیمارستان و در راس این هیات نظارتی، چگونگی خدمات رسانی به بیماران را پایش کرد.

این بازدید، با برگزاری برنامه ملاقات مردمی معاون درمان با مراجعان و کارکنان بیمارستان حضرت قائم(عج) ادامه یافت.

دکتر «کشاورزی» در این ملاقات مردمی، با بیش از بیست مراجعه کننده دیدار و گفت و گو کرده و پاسخگوی مسایل آنان بود.

دکتر کشاورزی در حاشیه بازدید امروز از بیمارستان حضرت قائم(عج)، هدف از این بازدید را اطمینان از ارائه کامل خدمات درمانی به مردم و مراجعان و همچنین بررسی روند ارائه خدمات درمانی با حضور مدیران ارشد و روسای ادارات معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان کرد.

او افزود: در این بازدید، وضعیت بیمارستان بر اساس شواهد و فرآیندها بررسی شده و در ادامه، ضمن تبادل نظر در خصوص نقاط قوت و ضعف، راهکارهای لازم برای بهبود خدمات، ارائه و در خصوص توسعه خدمات و رفع نیازهای بیمارستان، تصمیم گیری شد.

معاون درمان دانشگاه همچنین از عیادت از بیماران این بیمارستان خبر داد که با هدف بررسی میزان رضایتمندی بیماران انجام شد و بسیار رضایت بخش بود.

دکتر کشاورزی با اشاره به برنامه ملاقات مردمی امروز در فیروزآباد، افزود: این برنامه طبق اعلام قبلی به مراجعان و کارکنان انجام گرفت و مراجعان، مسایل درمانی خود را مطرح کردند.

او اضافه کرد: بررسی پروژه ساخت اورژانس بیمارستان، از دیگر برنامه های این بازدید بود که امید است با بهره برداری از این پروژه، شاهد ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات و افزایش تکریم ارباب رجوع باشیم

 

 


نشانی ما :  darman.sums.ac.ir

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

شیراز - خیابان زند - ساختمان مرکزی علوم
پزشکی شیراز- طبقه پنجم - معاونت درمان

تلفن : 32122719-071
دورنگار:32122220-071

پست الکترونیک : Darman@sums.ac.ir 

وب سایت سایر معاونت ها
معاونت آموزشی
معاونت بهداشتی
معاونت توسعه و مدیریت منابع
معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه
معاونت فرهنگی و دانشجویی
معاونت بین المللهمه حقوق این وب سایت متعلق است به:

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكی شيراز
 استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است.