با حضور معاون درمان دانشگاه انجام شد: پایش نحوه ارایه خدمات درمانی در ارسنجان

hamidreza ariannezhad

1397-10-5

دکتر «عبدالخالق کشاورزی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سفر به ارسنجان ضمن دیدار با فرماندار این شهرستان، از نزدیک بر چگونگی ارایه خدمات درمانی نظارت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رییس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان گفت: معاون درمان دانشگاه و گروهی از مدیران معاونت درمان با حضور در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ارسنجان و بازدید از فضای بازسازی شده اتفاقات، ضمن ابراز رضایت از پیشرفت کار بر ضرورت بازسازی بخش های رادیولوژی و پاراکلینیکی این بیمارستان، تاکید کردند. «کورش قنبری» اضافه کرد: همچنین در این بازدید، وضعیت جذب متخصصان جدید و عملکرد مسوولان بررسی و از نزدیک فرآیندهای خدمات رسانی به بیماران، پایش شد.

رییس بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ارسنجان، گفت: در این دیدار، مهندس «محمدباقر کاظمی» فرماندار ارسنجان ضمن ابراز رضایت از بازدید ها و نظارت های مسوولان دانشگاه علوم پزشکی بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در این شهرستان، راه اندازی بیمارستان جدید و تامین متخصصان مورد نیاز را از مهم ترین نیاز های درمانی شهرستان ارسنجان برشمرد و بر سرعت بخشیدن به آغاز فاز دوم این بیمارستان، تاکید کرد.

دکتر «فرناز نیرومند» افزود: معاون درمان دانشگاه در این دیدار با اشاره به افزایش خدمات متخصصان به شهرستان ارسنجان و با تاکید بر سرعت بخشیدن به روند انتخاب پیمانکار بیمارستان جدید، از اختصاص اعتبارات مورد نیاز به منظور بازسازی بخش های بیمارستان فعلی و افزایش تعداد متخصصان در تمام رشته های اصلی به سه یا چهار روز در هفته، خبر داد، تا ضمن رضایتمندی مردم، بار مراجعه به شیراز کاهش یابد.

همچنین در ادامه بازدید، نشستی در خصوص بررسی توانمندی ها و نیازمندی های بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، با حضور دکتر «عبدالخالق کشاورزی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مهندس «محمدباقر کاظمی» فرماندار ارسنجان برگزار شد.

در این بازدید دکتر «فرشاد فلاحتی» مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی و دکتر «فرهاد شفیعی» مدیر پایش عملکرد روسا و مدیران بیمارستان ها، دکتر کشاورزی را همراهی کردند./

 


نشانی ما :  darman.sums.ac.ir

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

شیراز - خیابان زند - ساختمان مرکزی علوم
پزشکی شیراز- طبقه پنجم - معاونت درمان

تلفن : 32122719-071
دورنگار:32122220-071

پست الکترونیک : Darman@sums.ac.ir 

وب سایت سایر معاونت ها
معاونت آموزشی
معاونت بهداشتی
معاونت توسعه و مدیریت منابع
معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه
معاونت فرهنگی و دانشجویی
معاونت بین المللهمه حقوق این وب سایت متعلق است به:

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكی شيراز
 استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است.