tadayon

پیام معاون درمان

"ما پزشکان بایستی قدر موقعیت خود را بدانیم و شکرگذار حق تعالی باشیم که امکان احیای جان بندگان خود را به ما ارزانی داشته و نجات جان یک انسان را مانند نجات کل بشریت دانسته است . این موهبت الهی را ارزان نفروشیم..."

آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز211
mod_vvisit_counterدیروز403
mod_vvisit_counterاین هفته2903
mod_vvisit_counterهفته گذشته4548
mod_vvisit_counterاین ماه15686
mod_vvisit_counterماه گذشته18112
mod_vvisit_counterکل بازدیدها618023

ورود اعضا
خانه
todi

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان مدیران ارشد و روسای ستادی معاونت درمان جلسه این هفته خود را به موضوعاتی از قبیل انتخابات نظام پزشکی ، اقتصاد مقاومتی ، برنامه های آتی معاونت ومراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره دندانپزشکی معاونت اختصاص دادند.

دکتر عبدالخالق کشاورزی قائم مقام معاون درمان در ابتدای این نشست با محوریت قرار دادن اقتصاد مقاومتی، از کلیه دست اندرکاران این معاونت درخواست کردند که همکاری های لازم را با دبیر اقتصاد مقاومتی معاونت انجام داده و ایشان را در هر چه بهتر شدن این مهم همراهی نمایند.

در ادامه این نشست نیز قائم مقام معاونت درمان از زحمات چندین ساله دکتر علی اکبر زندی نژاد رئیس اداره نظارت بر دندانپزشکی تقدیر نموده وهدایایی به رسم یادبود به ایشان تقدیم گردید و همچنینن سرپرست جدید این اداره آقای دکتر کوروش افشین پور به روسای ادارات ستادی معاونت درمان معرفی شده و خط مشی های معاونت درمان و اهداف بلند مدت دانشگاه توسط آن مقام مسئول برای ایشان تشریح گردید.

سامانه های معاونت درمان
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

ما توانسته ایم

ما 59 مهمان آنلاین داریم