با توجه به مشکلات فراوانی که در حوزه پزشکان عمومی و متخصص وجود دارد نیاز به وجود یک ساختار و تشکیلات منسجم که متولی امور سازمانی باشد حس می شد که جهت رفع این دغدغه در سطح وزارت متبوع بجز گروه نیروی انسانی و تخصصی معاونت درمان که امور مربوط به ساماندهی توزیع متخصصان فارغ التحصیل را در هر سال انجام می داد  ساختار دیگری وجود نداشت به همین دلیل مسوولان دانشگاه در مردادماه 1389 ساختار اداره پزشکان  را جهت تولیت بررسی و ساماندهی پزشکان در معاونت درمان راه اندازی نمودند و از آن زمان تاکنون امور مربوط به پزشکان در سطح ستاد دانشگاه به شکل مناسب تری مدیریت می گردد. 

اداره امور پزشکان پس از طی نمودن فراز و نشیب های فراوان در خصوص تامین نیروی پزشک عمومی و متخصص ، پس از تدوین طرح تحول نظام سلامت متولی امور مقیمی و ماندگاری پزشکان گردید که در این راستا پیگیری های مربوط به ماندگاری پزشکان در مناطق محروم و مقیمی پزشکان در مناطق محروم و شهری را بعهده گرفته که جهت محقق شدن این امر اقدام به پیگیری مجدانه جهت امکانات رفاهی اسکان پزشکان در شهرستانها از جمله پانسیون و کلیه وسایل رفاهی مورد نیاز در پانسیون ، پرداخت به موقع پرشکان و نظارت بر عملکرد پزشکان را بعهده گرفته است . 

علاوه بر موارد ذکر شده یکی دیگر از وظایف اداره امور پزشکان ثبت نام دستیاران سال آخر جهت طرح ضریب کا می باشد که اداره طی بخشنامه ای به گروههای آموزشی فراخوان می فرستند تا دستیاران به اداره پزشکان مراجعه نموده و ضمن ارائه مدارک و مستندات خود نسبت به ثبت نام در سامانه وزارتخانه اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند . 


ثبت نام دستیاران جهت طرح ضریب کا
شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰
ثبت نام دستیاران سال آخر جهت طرح ضریب کا آغاز شد . دستیاران سال آخر میبایست با دردست داشتن مدارک لازم طبق جدول زمان بندی جهت ثبت نام در سامانه طرح ضریب کا وزارت خانه... ادامه مطلب...
زمان بندی تقسیم پزشکان عمومی
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
- جدول زمان بندی ثبت نام و تقسیم پزشکان عمومی در سال 1396 در قسمت دسترسی سریع سایت اداره پزشکان قرار داده شد . 
آخرین مهلت ارسال سامانه پزشکان
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳
آخرین مهلت ثبت سامانه اداره پزشکان جهت هر ماه تا پایان همان ماه می باشد .  
مهلت ارسال اطلاعات پزشکان ماندگار جدید
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۲
زمان ارسال اطلاعات پزشکان ماندگار جدید یا حذف و اضافه پزشکان بر اساس برنامه حضور به همراه تعهد نامه پزشکان جدید جهت ثبت درسامانه ماندگاری حداکثر تا بیست وپنجم ماه... ادامه مطلب...
آخرین مهلت ثبت اطلاعات عملکردی ویزیت
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۸
آخرین فرصت جهت ورود و تایید اطلاعات عملکردی ویزیت پزشکان در سامانه آواب تا پایان وقت اداری سیزدهم ماه بعد می باشد .  
لینکهای مهم
آگهی
آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز15
mod_vvisit_counterدیروز11
mod_vvisit_counterاین هفته69
mod_vvisit_counterهفته گذشته88
mod_vvisit_counterاین ماه270
mod_vvisit_counterماه گذشته431
mod_vvisit_counterکل بازدیدها20546

در 20 دقیقه گذشته : 2
آی پی شما : 54.159.113.182
,
امروز : 30 شهریور 1396