سایت دانشگاه

24 فروردین 1403

  • 1403/01/11
  • - تعداد بازدید: 30
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور روزانه 14 پزشک متخصص در بیمارستان های قطب های درمانی فارس، به طور میانگین

مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به استمرار ارایه خدمات درمانی در ایام نوروز، از حضور متخصصان در رشته‌های مختلف در بیمارستان‌های شهرستان های استان فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «کامران راسخ» در این باره گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای فروردین 1403 تا کنون، بیمارستان های قطب های درمانی شهرستان ها به طور میانگین با حضور 14 متخصص در رشته های مختلف پزشکی خدمات تخصصی درمانی لازم را به بیماران ارایه می کنند.

او افزود: متخصصان رشته های داخلی، اطفال، زنان، جراحی، بیهوشی، ent، اورولوژی، قلب، چشم پزشکی، ارتوپدی، رادیولوژی، روانپزشکی، نورولوژی و طب اورژانس چهارده تخصصی هستند که به طور میانگین روزانه در این بیمارستان ها حضور دارند.

دکتر راسخ اضافه کرد: امسال علاوه بر بیمارستان های قطب های درمانی، در برخی از شهرستان ها مانند سپیدان، نورآباد ممسنی، استهبان و اقلید، به دلیل میهمان پذیر بودن، پوشش متخصصان مانند مراکز قطب درمانی در نظر گرفته شده و در سایر شهرستان های استان  نیز با برنامه ریزی انجام شده به طور میانگین روزانه 6 متخصص در رشته های مختلف پزشکی خدمات درمانی لازم را ارایه می کنند.

به گفته این مقام مسوول در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آمارها نشان می دهد ارایه خدمات تخصصی در شهرستان های استان موجب کاهش مراجعه بیماران به بیمارستان ها و مراکز درمانی شیراز شده است.

پایان خبر

  • گروه خبری : اخبار واحدها
  • کد خبری : 98585
کلیدواژه