• 1403/02/08
  • - تعداد بازدید: 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در ادامه پیگیری چالش های پرستاری؛

نشست هفتگی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعضای هیات مدیره نظام پرستاری شیراز و شهرستان های زیرمجموعه برگزار شد

در راستای پیگیری چالش ها و دغدغه های جامعه پرستاری، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز به صورت هفتگی با اعضای هیات مدیره نظام پرستاری شیراز و شهرستان های تابعه دیدار و گفت و گو می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، معاون درمان دانشگاه در این نشست گفت: با هدف کاهش چالش های معیشتی کارکنان گروه پرستاری تا زمان تعیین تکلیف فرمول محاسبه اضافه کاری از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شیوه نامه اصلاح فرمول اضافه کاری پرستاران در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز تدوین و به بیمارستان ها و مراکز درمانی زیر مجموعه دانشگاه ابلاغ شده است.

دکتر «مهرداد شریفی» این اقدام را یک گام مثبت در راستای رفع چالش های گروه پرستاری دانست و افزود: پیشنهادات دانشگاه و مجموعه نظام پرستاری شیراز در خصوص شیوه نامه جدید تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری به مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارسال شده است.

در ادامه این نشست اعضای هیات مدیره نظام پرستاری به بیان دیدگاه های خود در این زمینه پرداختند.

این نشست به صورت هفتگی و با حضور معاون درمان، مدیر و معاون پرستاری دانشگاه و اعضای هیات مدیره نظام پرستاری شیراز و شهرستان های زیرمجموعه، در دفتر معاونت درمان برگزار می شود.

پایان خبر 

  • گروه خبری : اخبار واحدها
  • کد خبری : 100969
کلیدواژه