سایت دانشگاه

24 فروردین 1403

  • 1403/01/09
  • - تعداد بازدید: 24
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پایش خدمات سلامت در 4 مرکز درمانی شیراز با حضور اعضای ستاد سلامت نوروزی

همزمان با نهمین روز از آغاز سال نو، اعضای ستاد سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، نحوه ارایه خدمت در بیمارستان های حافظ، نمازی و شهید رجایی و درمانگاه شهید مطهری را پایش کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی» نماینده هیات رئیسه دانشگاه در ستاد سلامت نوروزی و معاون درمان دانشگاه، صبح امروز نهم فروردین 1403 در ابتدا با همراهی اعضای ستاد سلامت نوروزی دانشگاه، در بیمارستان حافظ حضور پیدا کرد.

در این برنامه از بخش های اورژانس، مراقبت های ویژه، زنان و زایمان، بخش اداری و حفاظت فیزیکی بازدید شده و روند ارایه خدمت به بیماران و مسافران نوروزی در این مرکز آموزشی درمانی مورد ارزیابی قرار گرفت.

دکتر شریفی و تیم همراه، ضمن گفت و گو با کادر درمان و کارکنان بیمارستان حافظ با اهدای گل، از تلاش های آنان در خدمت رسانی به بیماران و مراجعان در ایام تعطیلات نوروز، قدردانی کرد.

در ادامه، نماینده هیات رئیسه دانشگاه و اعضای ستاد سلامت نوروزی با حضور در بخش شیمی درمانی درمانگاه شهید مطهری، با تعدادی از بیماران در خصوص نحوه دریافت خدمات گفت و گو کرده که رضایتمندی بیماران و همراهان از نحوه رسیدگی به بیماران و خدمت رسانی کادر درمان و کارکنان این بخش را در پی داشت.  

دیگر برنامه اعضای ستاد سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نهمین روز بهار، بازدید از بیمارستان نمازی بود.

در این بیمارستان نیز بخش های اورژانس، آی سی یو و آندوسکوپی بازدید و خدمت رسانی به مراجعان و بیماران مورد ارزیابی اعضای ستاد سلامت نوروزی قرار گرفت.

حضور در درمانگاه بیمارستان حاج محمداسماعیل امتیاز و فوریت های جراحی شهید رجایی و پایش نحوه ارایه خدمت به بیماران در گفت و گو با کادر درمان، دیگر برنامه اعضای ستاد سلامت نوروزی دانشگاه در نهمین روز از فروردین بود.

در این بازدیدها، دکتر «سید محمدعلی موسوی» مدیر نظارت، اعتباربخشی و امور درمان؛ مهندس «مهدی ترابی» مدیر تجهیزات پزشکی و مهندس «ابراهیم نیادوست» معاون مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه نیز حضور داشتند.

پایان خبر

 

  • گروه خبری : اخبار واحدها
  • کد خبری : 98588
کلیدواژه